Platforma e-cdr.pl powstała, aby umożliwić dostęp do szkoleń online jak największej liczbie użytkowników, posiadających nawet niezbyt zaawansowany technologicznie sprzęt komputerowy.

Podstawowym narzędziem niezbędnym do nauki przez Internet jest oczywiście komputer z dostępem do sieci. Zalecany jest tzw. stały dostęp do Internetu, a szybkość transmisji danych na poziomie od 512 Mb/sek i więcej powinna być wystarczająca do pracy w szkoleniu.

Szkolenia są tak budowane, aby prawidłowo wyświetlały się w najpopularniejszej przeglądarce - Mozilla Firefox (najnowsza wersja) z zainstalowaną wtyczką Adobe Flash Player
Jedyne zalecenia w ustawieniach przeglądarki to wyłączenie tzw. blokady wyskakujących okien oraz włączona opcja automatycznej obsługi plików cookie.

W zależności od sposobu prezentowania materiału szkoleniowego, musimy również wyposażyć się w różnego rodzaju programy. Najczęściej wykorzystywane to powszechne edytory tekstu (np. Open Office, MS Word) oraz przeglądarki dokumentów w formacie PDF (np. Adobe Reader).

Dodatkowo każdy uczestnik szkoleń musi posiadać konto poczty elektronicznej (e-mail).

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do zespołu administrującego platformą lub opiekunów szkoleń - dane teleadresowe w zakładce "Kontakt" w Menu głównym.
Ostatnia modyfikacja: czwartek, 20 lipiec 2017, 14:16